Sveicināti vīna darītavas Vējkalnietis interneta mājas lapā!

 

Mājas vīnu darītava Vējkalnietis atrodas Talsu novada Laucienē, pie autoceļa Rīga –Talsi caur Jūrmalu 100 km no Rīgas un 10 km no Talsiem (skatīt Kontakti)

Savus mājas vīnus, jau vairāk kā 45 gadus, darinām izmantojot laika gaitā pārbaudīto mana tēva, pirms kara lietoto tehnoloģiju. Te nav augsti mehanizēta rūpnieciska ražotne , bet rūpīgs amatniecisks, pamatā  roku darbs.

Vīnu sortiments daudzveidīgs, kurā daudz  nelielas (25-200 litru ) partijas , kopējais apjoms gadā ap 2500 l. Mūsu dzērieniem netiek pievienoti, mūsdienās plaši lietotie sulfiti vai citi ķīmiski stabilizatori, dzidrinātāji vai garšas uzlabotāji. Augļu un ogu audzēšanā neizmanto ķīmiskos augu aizsardzības līdzekļus.

      Katru gadu sortimentā ir 20 – 25 dažādi vīni. Mazāk  sausie un pussausie vīni, bet pārsvarā pussaldie un saldie. Kā izejvielas izmēģinātas un tiek izmantotas  gandrīz visas Latvijā augošās dārza un meža ogas un augļi,  rabarberi,  ķirbji.

 Ļoti iecienīti, varētu teikt ka vīna darītavas vizītkarte , ir  eksotiskie ziedu vīni. Tādi ir daudzu Latvijas vīnu  konkursu eksotisko vīnu grupas uzvarētāji un  godalgotie Melnā plūškoka ziedu , Balto ceriņu ziedu , Mežrozīšu ziedu arī Peoniju un Sarkanā āboliņa ziedu un citi. Pēc vairāku gadu pārtraukuma šogad sortimentā ir eksotiskais Tomātu vīns

 Visu gadu, degustāciju laikus obligāti saskaņojot pa tel. 29457055, aicinām pieteikties Vējkalnieša mājas vīnu un stipro alkoholisko dzērienu degustācijām

   Degustācijas piedāvājam 5-55 cilvēku grupām, vasarā dārzā var arī lielākām.                     

    Mazākām grupiņām  cena pēc vienošanās.                

 Vīnu degustācijas cena no dalībnieka -  3 vīnu = 2€, 5 vīnu = 3 €, 7 vīnu = 4 €. 

   Degustācijas papildus var pasūtīt trīs Talsu sieru plati - cena 1€ no dalībnieka

 Stipro alkoholisko dzērienu degustācijas cena no dalībnieka - par vienu veidu  =1 € 

2016.gada sezonā mūsu dzērienus degustēja ap 2000 tūristi.

 Ziemas periodā piedāvājam arī izbraukuma degustācijas.

 

Sadaļā VEIKALS var iepazīties ar mūsu dzērienu mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības cenām un sortimentu. Lielākus pasūtījumus nosūtīta ar Omniva vai piegādā.

 Veikalā jūlija un augusta mēnešos katru dienu var iegādāties arī orģinālus bezalkoholiskus atspirdzinošus dzērienus glazēs, kafiju, saldējumu , bez maksas  nogaršot visu veidu Vējkalnieša dzērienus.

 

 

image
Fotogalerija